Szukaj na tym blogu

wtorek, 22 października 2013

Zoo time :)

Mam taki jesienny zwyczaj - kiedy tylko jest cudownie słoneczny dzień, staram się chociaż raz... odwiedzić zwierzaki w zoo :) Może dlatego, że to ostatnie chwile, kiedy jeszcze się chce zajrzeć do wrocławskiego zoo przed nadejściem zimowych chłodów, a może dlatego, że jest tam w tym czasie po prostu pięknie.  Dodatkowo, blisko jest ogród japoński, Pergola oraz piękny park. Można więc naładować baterie na nadchodzącą zimę.

Chciałabym więc podzielić się z wami kilkoma zdjęciami, które udało mi się zrobić podczas mojego ZOO TIME :) Jest ich mnóstwo, więc ciężko było wybrać, ale mam nadzieję, że się wam spodobają :)Miśki proszące ;)


Zajadacz robaków :)


I zawsze najfajniejszy osiołek :)foczki :)
Pierwszy raz w życiu widziałam wali miśków - powiem tak, nie chciałabym nigdy spotkać misia w górach...I powrót do osiołka :)

Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia :)

2 komentarze:

  1. Też miałam taki zwyczaj:)A jestem tu nie dla cadny a dla Ciebie!!!Bo bardzo mi sie podoba i obiecuję,że będę często:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. a tak się starałam wymyślić fajne candy :P haha :P a zoo z mamą jesienią to świetny zwyczaj, już od kilku lat staramy się wybrać właśnie wtedy, bo wtedy jest najpiękniej i można szeleścić liśćmi :) a ja szczerze to uwielbiam :)

      Usuń